My jsme žádný ječmen nesnědli, odpověděli osli sádrového mlýna, když se jim řeklo: den zmrtvýchvstání je hrozný den.
(německé přísloví)

25.12.2025 / PF 2026

Děkuji všem za spolupráci, děkuji za finanční příspěvky na chod webu a těším se na mlýn číslo 12 000!

P. s. Informace ke Dni otevřených mlýnů II., předpokládám koncem ledna.